×
Vyhľadávanie

Podaj ďalej

„Ježiš ich zavolal: Poďte za mnou a urobím z vás rybárov ľudí.“ (Matúš 4, 19)

Aké sú tvoje postoje a pocity ohľadom svedectva o tvojej viere v Krista iným? Prekypuješ nadšením, alebo to v tebe vyvoláva strach? Cítiš v tomto smere odvahu, alebo sa bojíš odmietnutia, ktoré niekedy prichádza? Zdá sa ti, že to hravo zvládneš, alebo netušíš, čo vlastne od teba Boh očakáva? Berieš to ako povinnosť (prikázal nám to Ježiš...), alebo ako hlbokú túžbu?

Možno aj chceš, aby ľudia okolo teba spoznali Ježia, ale jednoducho nevieš AKO…

Neboj sa, aj my sme kedysi boli v bode, kde možno teraz stojíš ty. Záležalo nám na ľuďoch, ktorí nepoznali ten naplnený a vnútorne uspokojujúci život, ktorý môže ponúknuť len Boh, ale náš strach a nedostatok skúseností nás paralyzovali.

Pre mnohých z nás hovoriť o našej viere iným nie je úplne prirodzené. Keďže zrejme nielen my zápasíme s tým, ako priniesť posolstvo o Ježišovej láske iným, rozhodli sme sa vypracovať túto bezplatnú sériu e-mailov.

Balíček Podaj ďalej ti okrem iného ukáže:

  • Prečo vlastne máme šíriť evanjelium
  • Aký je tvoj prirodzený štýl evanjelizácie a na ktorých štýloch by si mal popracovať (test)
  • Ako porozprávať svoj príbeh
  • Ako mať s ľuďmi jednoduché, krátke rozhovory o Bohu
  • Ako pomôcť tým, čo majú ťažké otázky
  • Ako prezentovať hlavné posolstvo evanjelia
  • Ako viesť skupinku štúdia Biblie
  • Ako diskutovať s ľuďmi o hlbších témach pomocou zaujímavých krátkych videí
  • A čo je vlastne „úspech“, keď hovoríme o evanjelizácii

Pozor, v tomto balíčku nejde o teóriu – tú mnohí už dávno poznáme! Jeho hlavným prínosom je práve praktickosť: súčasťou našich správ budú odkazy na užitočné zdroje alebo na praktické úlohy, ktoré môžeš hneď aj vyskúšať. Bez toho, aby si venoval čas praktickej aplikácii toho, čo sa naučíš, odoberanie tohto balíčka nebude mať pre teba až taký prínos.

Keď vyplníš nasledujúci formulár, v priebehu pár minút ti pošleme prvú správu. Ďalšie správy budeš dostávať každých 5 – 7 dní. (Ak ti niektorá správa nepríde skontroluj si, či nezablúdila do Spamu.)

Z odoberania série Podaj ďalej sa môžeš kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz na spodku ktorejkoľvek správy. A nemusíš sa báť, tvoju e-mailovú adresu nikomu neposunieme ďalej.

Viktor a Eva