×
Vyhľadávanie

O stránke

ZaciatkysBohom.sk je stránka, ktorá ti pomôže lepšie spoznať Boha. Neexistuje nič lepšie, než mať blízky, osobný vzťah s Bohom prostredníctvom Ježiša Krista.

Chceme, aby si vedel, že…

  • Rešpektujeme tvoje súkromie. Používame síce cookies, ale na rozdiel od iných stránok ťa po návšteve našej stránky nebudeme naháňať po celom internete s našimi reklamami. Kľudne môžeš navštíviť ZaciatkysBohom.sk iba raz a nikdy viac o nás nebudeš počuť.
  • Nič nepredávame a na našej stránke nenájdeš reklamy iných spoločností.
  • Ak sa chceš zapísať na odber našich emailových sérií, môžeš tak urobiť bez obáv (a rovnako jednoducho sa z neho môžeš kedykoľvek odhlásiť). Nezdieľame ani nepredávame emaily našich odberateľov iným – nikdy.

Chceme, aby tvoje skúmanie otázok o živote a o Bohu bolo pod tvojou kontrolou, nie pod našou.

Na ZaciatkysBohom.sk nájdeš dobre podložené odpovede na otázky, ktoré zaujímajú mnohých ľudí o Bohu a o tom, aký význam má vzťah s ním. Tieto články písali rôzni autori, z ktorých niektorí sú skutočnými odborníkmi s titulom PhD vo svojom vednom odbore.

Veríme, že ľudia s dôležitými, reálnymi otázkami si zaslúžia inteligentné, faktické a čestné odpovede, bez manipulácie či nátlaku. Príliš veľa ľudí sadá na lep rôznym náboženským šarlatánom, ktorí sa usilujú predovšetkým o finančný zisk (práve preto na našej stránke nič nepredávame ani neprijímame reklamy firiem).

ZaciatkysBohom.sk ti dáva príležitosť zaslať nám akúkoľvek otázku o živote, viere, Bohu. Budeš presmerovaný na našu pôvodnú stránku EveryStudent.sk. V priebehu niekoľkých dní dostaneš osobnú (nie automatickú či štandardizovanú) odpoveď od naozajstného človeka. Ak chceš, môžeš s ním potom ďalej pokračovať v rozhovore.

ZaciatkysBohom.sk vytvorila a vedie bývalá ateistka Marilyn Adamson, ktorá pracuje v neziskovej misijnej organizácii Cru, pôsobiacej v takmer 200 krajinách sveta. U nás pôsobíme pod názvom Agapé Slovensko. Je to ekumenická organizácia, t. j. hlása základné kresťanské doktríny, na ktorých sa zhodne väčšina kresťanských denominácií. Spolupracujeme so všetkými kresťanskými cirkvami (okrem siekt) aj s mnohými kresťanskými organizáciami. Naším cieľom je, aby čo najviac ľudí spoznalo Ježiša Krista a nadviazalo s ním blízky, osobný vzťah. Ak chceš vedieť o našej viere viac, klikni na Čomu veríme.

Tu si môžeš prečítať naše Zásady spracovania osobných údajov. Sú v súlade s európskou i slovenskou legislatívou a pokrývajú všetky potrebné právne aspekty.

Dúfame, že budeš ďalej rásť vo svojom vzťahu s Bohom a zakúšať jeho lásku. Neexistuje žiadny iný vzťah, ktorý by tak dokonale uspokojil tie najhlbšie túžby ľudského srdca a mysle.