×
Vyhľadávanie

Spoznaj Boha lepšie: Štúdium Jánovho evanjelia

Boh nám dal úžasný spôsob, ako ho môžeme lepšie spoznať: cez jeho slovo, Bibliu.

Evanjelium apoštola Jána je v mnohých ohľadoch jedinečné. Je plné právd o Bohu a o tom, ako s ním môžeme žiť. Ján ho napísal s cieľom, „aby ste verili, že Ježiš je Mesiáš, Boží Syn, a aby ste vierou mali život v jeho mene.“ (Ján 20, 31) Na rozdiel od zvyšných troch evanjelií sa Ján nezameriava na to, čo Ježiš učil a robil, ale na to, kým bol a prečo by sme mu mali veriť.

Táto e-mailová séria sa od našich ostatných balíčkov odlišuje tým, že je študijná –naučíš sa pomocou nej študovať Bibliu.

Budem rád, ak sa ku mne pri tomto Štúdiu Jánovho evanjelia pridáš, a to z dvoch dôvodov:

  1. aby sme sa spolu pozreli na Ježišov život a učenie;
  2. aby som ti ukázal, ako študovať Bibliu – táto zručnosť sa ti zíde po zvyšok tvojho života!

Prejdeme spolu celé Jánovo evanjelium, aj keď nebudeme rozoberať každý jeden verš. Zameriame sa na to, čo je dôležité. Jednotlivé lekcie budú kompaktné a ich štúdium ti zaberie približne 15 – 20 minút.

Ak máš záujem o odoberanie série Štúdium Jánovho evanjelia, vyplň krátky formulár na konci tejto stránky. Prvý email dostaneš už o pár minút (ak ti nepríde, skontroluj si priečinok Spam).

Táto séria je bezplatná a tvoju emailovú adresu nebudeme s nikým zdieľať. Z odberu sa budeš môcť kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu uvedeného na konci každej správy.

Teším sa na naše spoločné štúdium,

Viktor

PS: Ak už medzitým odoberáš aj iný balíček, odporúčam ti, aby si s odberom tejto série počkal, aby si toho nemal veľa. Ak chceš skutočne rásť, je dobré zamerať sa naraz len na jednu tému alebo oblasť svojho života.